.
کارت اعتباری ایرانیان | iranian credit card

.

کارت اعتباری ایرانیان

اپراتور مجازی خدمات بانکی و بیمه

.

شرکت فناوران پردیس پاسارگاد قشم ( کارت اعتباری ایرانیان ) با عنایت حضرت حق و با تکیه بر توان فنی و علمی پرسنل پر تلاش خود دارای سوییچ اختصاصی پرداخت بر اساس استاندارد iso8583 میباشد . این سوییچ با قابلیت اتصال مستقیم به نظام بانکی کشور اعم از کربنکینگ بانک ها و شرکت های psp قادر به ارایه کارت اعتباری خرید کالا و خدمات ، راهکار کیف پول بر بستر موبابل ( wallet ) ، دارای سویئچ پرداخت آنلاین بر اساس ISO 8583 ، برنامه کامل لویالتی بر اساس POS . IPG . USSD ، ارایه انواع پرداخت بر پایه تلفن همراه با حذف کارت و کارتخوان ، ارایه کلیه خدمات پرداخت آنی . پایا و ساتنا با وبسرویس ( API ) ، صدور انواع کارت های اعتباری ، هدیه و بن کارت بصورت اختصاصی و سازمانی و … بسیاری از خدمات عمومی ، ارگانی و سازمانی و استارتاپ هایی که نیازمند خدمات مالی هستند خواهد بود . همچنین شبکه ای از ارایه دهندگان کالا و خدمات در قالب بخشی از برنامه جامع لویالتی به عنوان همکاری مستقیم به کاربران این شرکت و سایر شرکا تجاری این شرکت ارایه خدمات میکنند .

کارت اعتباری ایرانیان

اولین اپراتور مجازی خدمات بانکی و بیمه در ایران

.

شرکت فناوران پردیس پاسارگاد قشم در جزیره قشم با شماره ثبت ۴۹۷۳ و شماره ملی ۱۴۰۰۴۹۱۷۴۱۷ ثبت گردیده است . سپس مجوز فعالیت خود را از سازمان منطقه آزاد قشم دریافت نمود . همچنین این شرکت در همان سال در شورای پذیرش شرکت های فناور مرکز بین المللی رشد قشم حایز شرایط پذیرش گردید و در این مرکز استقرار یافت . این شرکت در سامانه شرکت های دانش بنیان ثبت و هم اکنون مراحل پذیرش را سپری می نماید . کارت اعتباری ، برنامه جامع لویالتی ، سیستم حذف کارت و کارتخوان از تعاملات مالی ، کیف پول ارزی . ریالی و پول دیجیتال و ارایه خدمات به برخی از نهادها ، بانک ها و شرکت های بزرگ و دولتی همچنین ارایه و اجرا راهکارهای مبتنی بر it جهت برخی از مشکلات چندین ساله تنها بخشی از دستاوردهای مهم این شرکت از بدو تاسیس میباشد. سوییچ کارت اعتباری ایرانیان بر اساس استاندارد ( iso 8583 ) طراحی گردیده است . این سوییچ قابلیت اتصال به انواع سرویس های مالی بصورت وبسرویس یا مسیج بیس را دارا میباشد . که پس از اتصال امکان ارایه خدمات به درخواست کنندگان را دارا میباشد . هم اکنون سامانه جامع لویالتی ، سیستم حذف کارت و کارتخون ، سامانه کارت اعتباری و ارز دیجیتال دریک بصورت عملیاتی در همکاری با شرکت های psp و بانک ها انجام و عملیاتی گردیده است .

.

 .

 .

با یاد و استعانت از خدای مهربان

چشم انداز شرکت فناوران پردیس پاسارگاد قشم

 .

چشم انداز و اهداف پیش روی شرکت در 5 سال آینده بگونه ای خواهد بود که تبدیل شدن به شرکتی پیشرفته، نوآور، کارآمد، مشتری مدار و الهام بخش و برخوردار از تکنولوژی پیشرفته، نیروی انسانی توانا و مبتکر طرح های نوین بانکی و مالی پیشتاز در ارائه خدمات پولی و بانکی بعنوان یک اپراتور مجازی با هدف ایجاد ارزش آفرینی همجمین تبدیل شدن به یکی از نهادهای معتبر پولی و بانکی در کشور خواهد بود . قطعا خواستن توانستن است و ما میتوانیم …

.

نیل گر بشکافت اعجاز کلیم       عزم ما بشکافد اقیانوس را